Zpracovávám

Výber darčeka nie je jednoduchá disciplína, aj keď máte dostatok času. Ak sa však ponáhľate, je to ešte náročnejšie. To však neznamená, že musíte vybrať obligátny hrnček alebo kvetinu. Aj na poslednú chvíľu môžete obdarovaného skutočne potešiť. Jednou z osvedčených možností sú darčekové poukážky.

Výhody darčekových poukazov

  • Nemusíte vyberať konkrétny darček. Vyberie si až obdarovaný.
  • Obrovská ponuka poukazov - nájdete darček pre mužov, ženy aj deti.
  • Platiť môžete prevodom, kartou aj v hotovosti.
  • Okamžité doručenie e-mailom.
  • Možnosť darčekového a luxusného balenia (doručenie do 2 dní).

Univerzálné darčeky, ktoré sadnú každému

Hodiny plynú, ste v časovej tiesni a nemôžete vymyslieť žiadny vhodný darček, ktorý by sa dal zaobstarať rýchlo a zároveň sa oslávencovi s istotou páčil? Sú veci, ktoré ocení takmer každý. Praktické darčeky, hodinky, prípadne napríklad fľaša dobrého vína… Niekedy by ste ale predsa len radšej chceli nechať obdarovaného vybrať si podľa seba, žiadny všespásny dokonalý darček totiž jednoducho neexistuje.

Darčekový poukaz toto umožňuje a jeho obstaranie je navyše veľmi pohodlné. Ak by ste skutočne nemali najmenšiu predstavu, vždy môžete siahnuť aj po univerzálnom darčekovom poukaze! Poukážku si navyše môžete nechať zaslať v originálnej darčekovej obálke či dokonca luxusnom výsuvnom balení.

Luxusní balení Givery

Bleskurýchla doprava

Ak je pre vás časovo a logisticky prakticky nemožné vypraviť sa niekam na nákup, je nutné sa obrátiť na online obchody. Mnoho z nich poskytuje dodanie na výdajné miesta pre tých, ktorí nemôžu čakať napríklad v dopoludňajších hodinách doma na zásielku. Výnimkou nie je ani naša služba, vďaka ktorej môžete mať fyzicky poukaz na stole do dvoch dní.

Pokiaľ ale netrváte na parádnom prevedení voucheru a naopak oceníte expresnú možnosť dodania, skvelou voľbou pre vás bude možnosť nechať si ho okamžite zaslať e-mailom. Takýto poukaz si potom môžete sami vytlačiť na tlačiarni alebo ho dokonca darovať v elektronickej podobe.

Skládací poukaz Givery k tisku

Zážitky

Medzi naše tipy na darčeky na poslednú chvíľu určite patria aj poukazy na zážitky. Tie obdarovaný ľahko vymení za wellness pobyt na víkend, koncert alebo extrémny šport typu zoskok padákom. Tak ako tak ale nejedného rozradostnú možnosť niečo nové prežiť.

Ak máte prinajmenšom hrubú predstavu o tom, aký zážitok by vami obdarovaného mohol oslniť, poukážka na zážitok je osobná, dáte cez ňu najavo svoj záujem o daného človeka a rozhodne nepôsobí odbytým dojmom. Aj v prípade, že máte strach, aby ste zážitkom oslávenca skôr nevydesili, je tu cesta - vždy môžete darovať napríklad poukaz do obľúbenej reštaurácie alebo podniku.

Darčeková pohotovosť

Či už zháňate darček pre môže na poslednú chvíľu alebo napríklad niečo pre mamičku či kamarátku, s výberom toho pravého vám môže pomôcť náš nákupný radca. Vďaka širokému výberu rozličných produktov od desiatok značiek, prípadne ponuky niekoľkých zážitkových platforiem, svojou kúpou určite neoľutujete.

Zakúpenie je bleskovo rýchle - v krajnom prípade poukaz zakúpite napríklad aj o pauze na obed. Neklesajte teda na mysli, pokiaľ potrebujete niečo zohnať a vôbec nestíhate… poukážka tu vždy bude, aby vás zachránila.