Zpracovávám

Prečo poukazy od nás?

Ak vás zaujíma, v čom sú naše Givery poukazy unikátne, tu nájdete zoznam ich kľúčových výhod.

Pozrieť si poukazy

Rychlé doručení poukazů.

Okamžité doručenie

Potrebujete rýchlo zohnať darček na poslednú chvíľu? Naše poukazy doručujeme okamžite po zaplatení. Hneď po pripísaní platby vám darčekový poukaz odosielame na e-mail.

Môžete si tak kúpiť darček v ktorúkoľvek dennú dobu! Ponúkame tiež možnosť rýchleho doručenia tlačeného poukazu (v rozmedzí 2-3 dní; po Prahe kuriérom Liftago ešte v ten istý deň, ak stihnete platbu zadať v pracovný deň do 15:00).

Navyše sa naše kupóny dajú aktivovať za pár sekúnd, takže akonáhle si obdarovaný vyberie, na čo kupón uplatní, môže si okamžite vyberať zo sortimentu vo vybranom obchode.

Cena ako u predajcu

So všetkými obchodmi, ktoré nájdete v našej ponuke, oficiálne spolupracujeme. Tým zabezpečujeme, že všetky darčekové poukazy sú k dispozícii za rovnakú cenu ako tovar u predajcu. Pri nákupe našich produktov neplatíte žiadne skryté poplatky a máte istotu, že tovar, ktorý u nás zakúpite, má oficiálnu licenciu.

Všechny naše produkty jsou určeny výhradně pro Českou republiku a Slovensko.

Cena jako u prodejce
Různé platební metody

Rôzne platobné metódy

Na Givery.sk ponúkame rôzne možnosti platby. Môžete zaplatiť platobnou kartou alebo bankovým prevodom. Spracovanie platieb u nás prebieha nonstop, nezáleží teda na čase, kedy platbu vykonávate. Poukazy na e-mail potom obdržíte behom niekoľkých okamihov po prijatí platby.

Exkluzívny vzhľad

Chcete, aby váš darček vynikal? Pri nákupe tlačeného darčekového poukazu si môžete vybrať medzi dvomi variantami vzhľadu. Ponúkame bežné darčekové balenie a luxusné vysúvací darčekové balenie. Vysúvací poukaz je možné objednať v dvoch farebných prevedeniach.

Cena jako u prodejce
Snadný nákup i uplatnění

Jednoduchý nákup i uplatnenie

Nákup na Givery.sk je jednoduchý a bezproblémový. Stačí pár kliknutí a máte hotovo. Na rozdiel od iných e-shopov sa nepotrebujete na Givery.sk zložite a zdĺhavo registrovať. Nakupovanie u nás je hračka. Stačí si vybrať a zaplatiť.

Ani uplatnenie darčekového poukazu by nemalo byť zložité. S Givery.sk je proces uplatnenia tak jednoduchý, že ho zvládne každý. A to bez ohľadu na to, či máte už s darčekovými poukazmi nejaké skúsenosti.

Profesionálna podpora

Potrebujete pomoc alebo máte otázky? Pomôžeme vám. Ponúkame podporu po telefóne a e-maile, prípadne aj na našom facebookovom profile. A nebojte - rozumieme slovenčině! Radi vám tiež pomôžeme, ak si neviete rady s uplatnením kupónu v anglickom prostredí rôznych služieb a aplikácií.

Profesionální podpora

Prohlédnout si poukazy