Zpracovávám

Darčekové poukazy pre bábätká

Bábätká a ich rodičia bývajú hneď od narodenia zasypaní všemožnými darčekmi. Často tak hrozí, že dostanú darom vec, ktorú už majú v niekoľkých iných podobách. Aj keď to ich okolie určite myslí dobre, často ide o zbytočné plytvanie. Zobraziť viac.

Nechajte výber na rodičoch a venujte im univerzálny darček. Tým môžu byť napríklad darčekové poukazy pre bábätká, s ktorými si rodičia hravo zaobstarajú originálne darčeky pri príležitosti narodenia dieťaťa. A aké poukazy by mohli byť pre najmenších tými najvhodnejšími?

Detská kozmetika

Každý rodič vie, aké ohromné množstvo kozmetických a drogistických produktov je potrebných pre jedno malinké dieťatko. Prvý nákup všetkého nevyhnutného sa tak väčšinou dosť predraží. Čerstvým rodičom preto iste pomôžete, keď im ako darček pre novorodenca dáte napríklad darčekový poukaz na tovar od MojaLékáreň.sk. Nielenže tu nájdu široký výber produktov od detských mydiel až po plienky, všetko je navyše v najvyššej kvalite a každý výrobok je doplnený o detailný opis.

Roztomilé šaty

Kto už niekedy zháňal darčeky pre bábätká, určite medzi prvými vecami siahol po nejakom kúzelnom, ale praktickom kúsku oblečenia. Čo však, keď hľadáte niečo na oblečenie pre doteraz nenarodené bábätko, prípadne sa nechcete púšťať do odhadovania veľkosti? Potom je najistejšie kúpiť darčekový poukaz pre rodičov, ktorí už skrátka budú vedieť. Ani kvôli exspirácii sa nemusíte strachovať, životnosť darčekového poukazu Zalando je totiž neobmedzená! Oblečenie pre novorodencov je rozhodne jeden z najvďačnejších darčekov. Zvlášť ak vezmeme do úvahy rýchlosť, akou dieťa rastie v prvých rokoch života.

Miminko zakrrnuté dárky, oblečením a dětskými potřebami.

Nábytok, kočiariky a ďalšie nevyhnutnosti

S príchodom nového maličkého člena rodiny musia rodičia tiež zainvestovať do veľkého množstva nového vybavenia. Každému, kto zháňa praktický, ale nemenej originálny darček k narodeniu bábätka, by sa mohol zapáčiť napríklad darčekový poukaz na Alzu. Tam je možné okrem rôzneho detského nábytku zohnať tiež i dojčenskú výživu, kočiariky, pestúnky… Skrátka všetko, čo by mohlo prísť vhod. S ohľadom na bohatý sortiment e-shopu s takým darčekom u rodičov iste zabodujete.

Ak napriek tomu nechcete riskovať, že sa vydáte cestou výbavy, ktorej majú rodičia už dostatok, vždy môžete uprednostniť univerzálny darčekový poukaz, ktorým určite odhadnete vkus každého.

Doručujeme ihneď
Vždy vyberiete správne
Cena ako u predajcu
Exkluzivný vzhľad