Zpracovávám

Darčekové poukazy pre chlapcov

Záujmy malých chlapcov sa v priebehu rokov menia a rozširujú. Držať s týmto vývojom krok nie je vždy ľahké a rovnako neľahkým sa môže stať výber optimálneho darčeka. Zatiaľ čo mladších chlapcov môže potešiť poukaz do hračkárstva, tí starší môžu zasa oceniť niektorý kupón na ich hraciu konzolu. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na darčekové poukazy pre chlapcov! Zobraziť viac.

Maškrtenie je disciplína každého uličníka

Malý či veľký, chronické šidlo či pokojnejšia nátura… zrejme všetci chlapci majú nejakú milovanú pochúťku, na ktorú nedajú dopustiť. Môže to byť čokoláda, slané oriešky alebo napríklad cukríky… ak by ste radi potešili svojho synovca či mladšieho bratranca nejakou tou lahodnou, ale predsa len zdravou pochúťkou, poukaz na produkty Mixit je každopádne skvelý darček pre chlapca!

Výbava pre malých počítačových mágov

Máte pocit, že je syn vašich priateľov, prípadne váš vlastný príbuzný predsa len už trochu „odrastený“ a k idei klasického hrania sa sa stavia skôr odmietavo? Nemalé množstvo chlapcov v určitom veku úplne prepadne svetu počítačov, hlavne však videohier. Prečo neskúsiť napríklad poukaz do Alzy, ktorá ponúka široký sortiment všemožnej elektroniky, ale i hier či merchu? Nájdete tam aj skutočne bohatú ponuku geekovského tovaru, či je budúci obdarovaný fanúšikom akejkoľvek hernej, filmovej alebo seriálovej série, s týmto poukazom určite nešliapnete vedľa.

Chlapec hrající si s pestrobarevnou stavebnicí.

Oblečenie s motívmi obľúbených hrdinov

Keď už sa spomenuli videohry a seriály, pravdepodobne každý chlapec má nejakého svojho hrdinu. Nemusí to byť práve drsniak z akčnej strieľačky, v závislosti od veku takým hrdinom môže byť pokojne aj zvieratko z obľúbenej animovanej rozprávky. Ak chcete skĺbiť praktický darček s niečím, čo spoľahlivo poteší, potlačené tričko či ponožky budú napríklad vďaka poukazu na Zalando to pravé.

Vymýšľať originálne darčeky pre chlapcov môže byť komplikované. Či už ide o darček pre 2-ročného chlapca, alebo pubertiaka, ktorý má už 13 rokov, príslušníci všetkých vekových kategórií ocenia okrem iného aj to, že si môžu vybrať sami. Obzvlášť, ak hľadáte na poslednú chvíľu, napríklad darčeky k narodeninám pre deti, môžete sa hravo inšpirovať aj našimi 5 tipmi na darček ku Dňu detí.

Doručujeme ihneď
Vždy vyberiete správne
Cena ako u predajcu
Exkluzívny vzhľad