Zpracovávám

Darček pre kolegyňu

Vybrať pekný a originálny darček pre kolegyňu nie je len tak. Kolegov väčšinou nepoznáme tak dobre ako svojich priateľov, preto hrozí veľké riziko nedorozumenia. A ruku na srdce, hrnčekom alebo perom s nápisom Pre najlepšiu kolegyňu príliš veľkú parádu neurobíte. Aký darček pre kolegyňu teda vybrať? Zobraziť viac.

Darčeková karta Zalando

Móda je vďačným, ale súčasne zákerným darčekom. Trafiť ten správny kúsok a veľkosť totiž rozhodne nie je jednoduché. Malér tak môže byť rýchlo na svete. Kolegyňa preto isto ocení darčekovú kartu Zalando, vďaka ktorej si bude môcť v pokoji a sama vybrať iba to, čo sa jej bude páčiť. Vyhnite sa faux pas a v prípade darčeka pre kolegyňu stavte radšej na istotu..

Žena s dárkovým poukazem Givery.

Audiokniha pre fanúšičku literatúry

Vďaka Audiotéka darčekovému poukazu si obdarovaný bude môcť vybrať audioknihu podľa svojho vkusu. Určite sa vám teda nestane, že by ste vaším výberom svojej kolegyni neurobili radosť. Na výber bude mať z tisícok audioknižiek zo všetkých žánrov a odborov. Poukaz na Audiotéku je krásny darček, z ktorého bude mať vaša kolegynka určite radosť.

Voyo poukaz pre seriálového nadšenca

Rozpráva vám kolegyňa v práci o najnovších seriáloch na Voyo? Pozná každú postavu, opisuje vám do detailu každý príbehový zvrat a na internete si vyhľadáva novinky z jej obľúbeného seriálového univerza? V tom prípade nad darčekom pre kolegyňu nemusíte ďalej premýšľať. Predplatné na Voyo je jasná voľba pre každého seriálového fanúšika.

Müsli namiešané podľa vlastnej chuti

Pre nenapraviteľných maškrtníkov môžete skúsiť Mixit darčekový poukaz, vďaka ktorému obdarovaný získa možnosť namiešať si mix vlastného müsli podľa chuti a nálady.

Darček pre kolegyňu na rozlúčku

Lúčenie sa s kolegyňou nemusí byť veľmi príjemné. Aspoň trochu jej to môžete spríjemniť vhodným darčekom na rozlúčku. Univerzálny poukaz Givery umožní vyberať tovar zo všetkých produktov a s okamžitým uplatnením. Ide tak o ideálny darček na rozlúčku pre kolegyňu.