Zpracovávám

Darčekové poukazy pre mamičky

Hoci svoje mamičky poznáme doslova odjakživa, výber správneho darčeka nemusí byť hračka. Obdarujte ju niektorým z darčekových poukazov, ktorý jej umožní vybrať si konkrétny darček podľa aktuálnej potreby. Zobraziť viac.

Ponuka poukazov je veľmi bohatá, venovať môžete poukaz na zážitky, elektroniku, kozmetiku alebo napríklad vybavenie domácnosti.

Zážitok, kosmetika, alebo niečo praktické?

Aby darček mamičke vykúzlil úsmev na tvári, mal by zodpovedať jej náture. Či už ju najviac zo všetkého poteší gastronomický zážitok, odpočinok vo wellness, nové oblečenie, kozmetika, elektronika alebo dobrá audiokniha, v ponuke vždy nájdete ten správny poukaz presne pre ňu.

Odvďačte sa mamičke zážitkom

O viacerých mamičkách sa dá určite povedať, že by sa pre svoje deti rozkrájali. Máte občas pocit, že by ste tej svojej chceli aspoň nejako odplatiť všetku tú starostlivosť a lásku, ktorú vám venovala? Byť mamou je tak trochu práca na celý život. Sami určite viete, koľko toho práve tá vaša musí bežne stíhať.

Ideálnym rozptýlením môže byť skvelý nový zážitok. Pre vyčerpané mamičky budú napríklad vhodné darčekové poukazy pre mamičky, ktoré im zabezpečia perfektné uvoľnenie a luxusný wellness víkend. Pre tie akčnejšie zasa také, s ktorými zažijú poriadny adrenalín. Taký poukaz sa môže blysnúť aj ako darčekový poukaz pre mamičku na narodeniny!

Žena s dárkovým poukazem Givery.

Poukazy pre mamičku na Vianoce alebo na narodeniny

Vyššie spomínanými bodmi sa môžete inšpirovať napríklad vo chvíli, keď budete vyberať darček pre mamičku na Vianoce alebo narodeniny. Najdôležitejšie pre ňu bude, že ste na ňu nezabudli a chcete jej deň stráviť s ňou.

Dve možnosti doručenia poukazu pre mamičku

Darčekový poukaz sa dokáže prispôsobiť svojím vzhľadom i spôsobom doručenia. Keď máte dostatok času a chcete zaujať, príde vhod poukaz vytlačený na tvrdom papieri. Siahnuť môžete aj po luxusnom balení. Darčekové poukazy v týchto formách vám prídu poštou do 2 – 3 dní po prijatí platby.

Ak darček potrebujete čo najrýchlejšie, využite online doručenie e-mailom. Poukážky pre mamičku si v tomto prípade môžete vytlačiť sami. Dorazia na praktickej šablóne, ktorá presne pasuje na klasický kancelársky papier.

Doručujeme ihneď
Vždy vyberiete správne
Cena ako u predajcu
Exkluzivný vzhľad