Zpracovávám

Darčekové poukazy pre mamičky

Hoci svoje mamičky poznáme doslova odjakživa, výber správneho darčeka nemusí byť hračka. Obdarujte ju niektorým z darčekových poukazov, ktorý jej umožní vybrať si konkrétny darček podľa aktuálnej potreby. Zobraziť viac.

Ponuka poukazov je veľmi bohatá, venovať môžete poukaz na zážitky, elektroniku, kozmetiku alebo napríklad vybavenie domácnosti.

Zážitok, kosmetika, alebo niečo praktické?

Aby darček mamičke vykúzlil úsmev na tvári, mal by zodpovedať jej náture. Či už ju najviac zo všetkého poteší gastronomický zážitok, odpočinok vo wellness, nové oblečenie, kozmetika, elektronika alebo dobrá audiokniha, v ponuke vždy nájdete ten správny poukaz presne pre ňu.

Tri možnosti doručenia

Darčeková poukážka sa dokáže prispôsobiť svojim vzhľadom aj spôsobom doručenia. Keď máte dostatok času a chcete zaujať, príde vhod poukaz vytlačený na tvrdom papieri. Siahnuť môžete aj po luxusnom balení. Darčekové poukazy v týchto formách vám prídu poštou do 2-3 dní po prijatí platby.

Ak darček potrebujete čo najrýchlejšie, využite online doručenie e-mailom. Poukaz si v tomto prípade môžete vytlačiť sami. Dorazí na praktické šablóne, ktorá presne pasuje na klasický kancelársky papier.

Doručujeme ihneď
Vždy vyberiete správne
Cena ako u predajcu
Exkluzivný vzhľad