Zpracovávám

Darčekové poukazy pre babičku

Máloktorá osoba venuje ostatným toľko ako babička. Dávno pracujúce vnúčatá stále obdarováva vreckovým na zmrzlinu a pri obede vám trikrát pridá. Keď tak dôjde na obdarovanie babičky, mali by sme si dať obzvlášť záležať. Zobraziť viac.

Výber darčeka však môže byť komplikovaný, a keď sa jej naň spýtame, zrejme nám bude tvrdiť, že skutočne nič nepotrebuje. Skúste jej vybrať niektorý z poukazov a nechať výber na ňu. Uplatnenie poukazu je navyše veľmi jednoduché a zvládne ho naozaj každý.

Voyo kupón

Ulica, Ordinácia v ružovej záhrade a ďalšie legendárne seriály z produkcie Novy nájdete pekne pohromade na Voyo. Stačí zabezpečiť predplatné a obdarovaný získa prístup ku všetkým seriálom a filmom vrátane možnosti spätného prehrania starších epizód. Ide tak o skvelý darček pre babičku, ktorá je milovníčkou pôvodnej českej tvorby.

 

Mojalekaren.sk Darčekový poukaz pre babičku

Darčekový poukaz Mojalekaren.sk je skvelým darčekom pre babičku, pretože si vyberie konkrétne to, čo najviac potrebuje. Ak sa vám teda babička so svojimi ťažkosťami nezveruje, sama si v lekárni vyberie ten najlepší produkt.

Dárkový poukaz pro babičku.

Audiotéka klub

Ak má vaša babička rada hovorené slovo a niekedy potrebuje nechať oddýchnuť zrak, darčekový poukaz na Audiotéku bude vynikajúcou voľbou. Okrem sumy, za ktorú si bude môcť kúpiť jednotlivé audioknihy, môžete zvoliť aj členstvo v Audiotéka klube, ktoré prináša množstvo výhod. Napríklad knižnicu s viac než 1 000 audioknihami voľne na počúvanie.

Doručujeme ihneď
Vždy vyberiete správne
Cena ako u predajcu
Exkluzívny vzhľad