Zpracovávám

Darček pre kolegu

Poznáme to asi všetci – kolega v práci má narodeniny, takže by sme mu mali vybrať vhodný darček. Najlepšie taký, akým sa aspoň trochu trafíme do jeho vkusu. Zobraziť viac.

Lenže to nie je také jednoduché. Kolegov predsa len väčšinou nepoznáme tak dôverne ako svojich priateľov a malér tak môže byť ľahko a rýchlo na svete. Hrnčekov a pier s nápisom Pre najlepšieho kolegu už má totiž asi každý dosť, a čo si budeme rozprávať, i tak väčšinou skončia pohodené prinajlepšom niekde v rohu jeho pracovného stola. Aký darček kolegovi teda skutočne urobí radosť a zároveň mu bude na úžitok?

Audiokniha pre milovníka literatúry

Každý si raz za čas rád vypočuje nejaký zaujímavý príbeh, či už je to napínavá detektívka, mrazivý triler, alebo napríklad odpočinkový humoristický román. A ak váš kolega nie je práve vášnivý obdivovateľ krásnej literatúry, radosť mu zaručene urobí odborná knižka, vďaka ktorej bude môcť rozvinúť znalosti vo svojich obľúbených témach. Či už ho zaujíma futbal, sebarozvoj, alebo sa chce napríklad naučiť nejaký cudzí jazyk.

Žena s dárkovým poukazem Givery.

Vďaka Audiotéka darčekovému poukazu si bude môcť vybrať podľa svojho vkusu, a vám tak nehrozí, že by ste svojím výberom šliapli vedľa. Na výber bude mať z tisícok audioknižiek zo všetkých žánrov a odborov. Poukaz na Audiotéku je skrátka stávka na istotu, ktorou spravíte radosť naozaj každému..

Voyo poukaz pre seriálového nadšenca

Rozpráva vám kolega každodenne nadšene o poslednom seriálovom hite na Voyo? Pozná každú postavu, opisuje vám do detailu každý príbehový zvrat a na internete si hľadá novinky z jeho obľúbeného seriálového univerza? V tom prípade máte do činenia so seriálovým maniakom. Aj keď už svoje predplatné bude mať pravdepodobne kúpené, stačí nenápadne zistiť, kedy sa mu skončí, a potom mu darovať poukaz na Voyo, ktorý si bude môcť aktivovať vo svojom účte.

Slúchadlá kvôli sústredeniu sa

Sústrediť sa v kancelárii plnej ľudí je niekedy skutočne zložité. Riešením môže byť počúvanie hudby v slúchadlách, ktoré vás od zvyšku pracovného kolektívu dokonale izoluje, a vy sa tak budete môcť poriadne sústrediť na svoju prácu.

Pretože každý má iné nároky a vybrať správne slúchadlá je veľmi zložitá úloha, Alza darčekový poukaz je elegantným riešením, ako kolegu obdarovať pekným darčekom a výber správnych slúchadiel pritom nechať na neho. Určite vám bude za to vďačný! Navyše ide aj o fajn tip na vianočný darček pre kolegov pod stromček.

Müsli namiešané podľa vlastnej chuti

Pre nenapraviteľných maškrtníkov môžete skúsiť Mixit darčekový poukaz, vďaka ktorému obdarovaný získa možnosť namiešať si mix vlastného müsli podľa chuti a nálady.

Dobitie PS peňaženky – najlepší darček pre hráčov

Väčšina kolegov to možno hneď neprizná, každý muž však v skutočnosti miluje hranie sa, a ak o niekom viete, že má doma konzolu PlayStation, bude z tohto darčeka nadšený. Kupónom na dobitie PlayStation peňaženky obdarovanému darujete možnosť kúpiť si presne takú hru, po akej práve túži. Je to najnovší Spider-Man, preteky Formuly 1 alebo napríklad párty hra pre celú rodinu?

Darček pre kolegu na rozlúčku

Ak sa váš kolega chystá opustiť prácu (alebo dostal padáka), darčekový poukaz na Givery.cz bude výborným riešením, ako obstarať darček podľa jeho gusta. S dlhou trvanlivosťou, možnosťou výberu a okamžitým uplatnením je to ideálny darček na rozlúčku pre kolegu.