Zpracovávám

Darčekové poukazy pre kamaráta

Aj keď svojho kamaráta dobre poznáte, trafiť sa s darčekom nemusí byť vždy jednoduché. Obdarovávanie vám uľahčia darčekové poukazy. Stačí poznať niektorý zo záujmov svojho kamaráta a nechať výber konkrétneho darčeka na neho. Zobraziť viac.

V ponuke nájdete nespočetné množstvo poukazov, ktoré mu umožnia nakúpiť oblečenie, kozmetiku, hodinky, hry alebo zážitky.

Čo dať kamarátovi na narodeniny?

Osvedčeným darčekovým kupónom na narodeniny, s ktorým určite neurobíte chybu, je Netflix predplatné, Zalando darčekový poukaz alebo Audiotéka klub darčekový poukaz.

Ak je váš kamarát zapálený hráč, skúste darovať kupón na dobitie PlayStation peňaženky alebo Xbox peňaženky. Skvelou voľbou je aj Ticketmaster darčekový poukaz, vďaka ktorému môžete so svojím kamošom navštíviť vysnívané hudobné predstavenie a naživo vidieť obľúbených interpretov.

Darčeky pre kamaráta na Vianoce

Svoj darček pre kamaráta na Vianoce môžete zabaliť do luxusného balenia. Vyberať môžete z dvoch variantov – čiernozlatého alebo krémovoružového.

Ak si chcete darčekový vzhľad vytlačiť sami, zvoľte elektronický poukaz. Počas niekoľkých minút vám príde na e-mail. Ak túžite po krásne vyzerajúcom darčeku vytlačenom na kvalitnom tvrdom papieri, s herným dizajnom a logom Herných kupónov, vyberte si vytlačený poukaz, ktorý vám zašleme počas pár dní doporučeným listom. Kupón je platný ihneď po prijatí a je ho možné použiť okamžite.

Doručujeme ihneď
Vždy vyberiete správne
Cena ako u predajcu
Exkluzívny vzhľad