Zpracovávám

Darčekové poukazy pre dedka

Radí sa váš starý otec medzi neúnavných dobrodruhov, ktorí aj po rokoch vyhľadávajú nové výzvy, alebo si radšej v pokoji užije dobré jedlo či odpočinie pri masáži? Zobraziť viac.

Nech už je to akokoľvek, v širokej ponuke darčekových poukazov určite nájdete ten pravý, ktorý mu urobí skutočnú radosť. Uplatnenie je navyše veľmi jednoduché a zvládne ho naozaj každý.

Tisíce audiokníh na pohodové počúvanie na Audiotéke

Nie je nič pohodovejšie než si s hrnčekom horúcej kávy alebo pred spaním pustiť svoj obľúbený príbeh a nemusieť si namáhať oči. Audioknihy sú ideálnymi spoločníkmi do nepohody. Vďaka kvalitnému nahovoreniu známymi hercami je počúvanie skutočným zážitkom. Ak má váš dedko rád príbehy, Audiotéka darčekový poukaz iste naplno ocení.

Dárkový poukaz pro dědečka.

Kvalitná elektronika z Alzy

Chlapi a elektronika proste patria k sebe. A kúpiť nejaký ten nový spotrebič alebo elektronickú hračku nie je pre muža žiadna náročná povinnosť, skôr naopak. Všetko to skúmanie technických parametrov a porovnávanie produktov je totiž nesmierne zaujímavé.

Chlapca v sebe skrátka žiadny muž nezaprie a je jedno, či má dvadsať, alebo sedemdesiat, darčekový poukaz pre dedka bude v tomto prípade tou správnou voľbou.

České filmy a seriály na Voyo

Hoci občas musíme s istou ľútosťou uznať, že české filmy a seriály už dávno nie sú to, čo bývali, predsa len im dáva mnoho ľudí prednosť pred tými zahraničnými.

Že sa možno v českej kinematografii blýska na lepšie časy potvrdzuje i nová tvorba Voyo Original, ktorá podporuje domácich režisérov a scenáristov. Nedávno šlo napríklad o napínavý seriál o známom šumavskom prevádzačovi: Král Šumavy, napínavú detektívnu minisériu: Případ Roubal alebo sociálnu drámu Jitřní záře.

V luxusnom darčekovom balení bude darček pre deda ešte krajší

Ak máte darček pre dedka vybraný, zostáva ho ešte pekne zabaliť. Na to vám dokonale poslúži naše luxusné balenie z kvalitného lesklého papiera v čiernozlatom alebo krémovoružovom variante. Potom už len stačí zvoliť si spôsob odoslania a darček máte vybavený. Pevne veríme, že sa náš darčekový poukaz bude dedkovi páčiť.

Doručujeme ihneď
Vždy vyberiete správne
Cena ako u predajcu
Exkluzívny vzhľad