Zpracovávám

Darčekové poukazy pre priateľa

Chcete partnera prekvapiť nečakaným darčekom? V ponuke darčekových poukazov určite nájdete ten pravý, ktorý presne zodpovedá jeho záujmom. Zobraziť viac.

Nezúfajte, u nás mu určite vyberiete vhodný darčekový poukaz. Nech už ho bavia technológie, adrenalín, gastro alebo je to gamer – ponuka našich poukazov je skutočne široká. Pripravili sme pre vás aj tipy na dárky pro přítele, medzi ktorými iste nájdete ten pravý.

Univerzálny darček pre priateľa z lásky

Pre prípad, že chcete svojmu milému dopriať naozaj slobodnú ruku, máme pre vás špeciálny univerzálný dárkový poukaz. S týmto poukazom si váš priateľ môže vybrať úplne čokoľvek, čo ponúkame na Givery. Nemôžete teda šliapnuť vedľa.

Keď má partner rád videohry

Milujete niekoho, kto miluje hry? A pripadá vám, že súčasná ponuka herných titulov je príliš rozmanitá a vôbec neviete, akú hru kúpiť pre priateľa? Naše darčekové poukazy hrajú vo váš prospech!

Má váš priateľ Xbox? Potom ho isto poteší nabitie Xbox peňaženky. Rovnako tak sa dá dobiť aj peňaženka na Playstation. Je len na vás, akú vysokú sumu zvolíte: máme na výber z rôznych hodnôt darčekových poukazov.

Praktické darčeky na každý deň

Je váš priateľ veľký domáci majster, ktorému stále niečo chýba? Baví ho chodiť na treky a hľadá práve rôzne outdoorové vybavenie? Alebo viete, že má iba rád elektroniku a darček, ktorý sa dá zapojiť do zásuvky, mu vždy urobí radosť? A vy aj tak stále neviete, čo kúpiť priateľovi na Vianoce?

Venujte mu darčekový poukaz do Alzy. Ponuka v e-shope je neskutočne veľká a medzi produktmi v Alze si vyberie iste každý muž.

Stále váhate?

Darčekový poukaz Givery.cz má mnoho výhod. Je perfektným riešením, ak hľadáte darček na poslednú chvíľu – darčekový poukaz vám totiž zašleme ihneď po zaplatení e-mailom. Platiť môžete nielen kartou, ale i prevodom alebo v hotovosti.

Ak s darčekom neponáhľate, môžete využiť naše špeciálne darčekové balenia poukazov. Poukaz vám následne 2 – 3 dni po zaplatení dorazí poštou, a to buď v klasickom, alebo luxusnom darčekovom vyhotovení.

Naše poukazy si môžete vyzdvihnúť aj osobne. Nemusíte sa teda sami trápiť s tlačením ani premýšľaním, ako svoj ideálny darček pre priateľa najlepšie zabaliť.

Doručujeme ihneď
Vždy vyberiete správne
Cena ako u predajcu
Exkluzívny vzhľad