Zpracovávám

Darčekové poukazy pre otca

Každý otecko má svoj obľúbený koníček. Kým niektorí ocenia jazdu v superšportiaku, iní možno dajú prednosť dobrému jedlu, elektronike alebo kvalitnej audioknihe. Ponuka darčekových kupónov je taká bohatá, že ak poznáte aspoň jeden zo záujmov svojho otca, nájdete aj vhodný darčekový poukaz. Vďaka poukazu si nemusíte lámať hlavu s výberom konkrétneho zážitku alebo veci – vyberie si sám. Pripravili sme pre vás niekoľko tipov na darčekové poukazy pre otca, z ktorých si vyberie každý pozorný syn i dcéra. Zobraziť viac.

Univerzálny darček na mieru

Že je spojenie univerzálnosti a výberu darčeka tak, aby sadol ako uliaty, na prvý pohľad rozporuplné? A predsa len sa to dá hravo dosiahnuť s darčekovým poukazom. Stačí o tatkovi vedieť, či je skôr domáci majster, milovník gurmánskych zážitkov, športovec, alebo napríklad nadšenec do kultúry. A ak váš otec až tak úplne nezapadá do žiadnej škatuľky a ste teda celkom bez nápadu, vždy môžete siahnuť po univerzálnom darčekovom poukaze.

Kultúra až do obývačky

Každý unavený otec si po vyčerpávajúcom dni rád vychutná oddychový kultúrny zážitok. Priaznivci československej seriálovej a filmovej tvorby si to svoje vyberú s poukážkou na predplatné služby Voyo. A tí, ktorí si radi k práci či na cestu pustia nejakú zvukovú kulisu, určite budú mať radosť napríklad z darčekového poukazu na Audiotéku.

Pre otcov – gamerov

Hranie videohier je záležitosťou vari všetkých generácií. Tie najväčšie kultové tituly predsa len vznikali v časoch, keď bol nejeden otec adolescent. A koniec koncov, človek nemusí byť práve gamer, aby ho nejaká hra zaujala. Fanúšikovia športu sa môžu dobre baviť pri poslednom diele FIFA, milovníci aviatiky napríklad pri jednej z mnohých leteckých hier. Len je potrebné nespliesť si konzolu vášho hráča! Prívrženci PlayStationu využijú darčekový poukaz PlayStation peňaženka, fanúšikovia Xboxu zasa nabitie Xbox peňaženky.

Tatínek s dárkovým poukazem Givery.

Praktické darčeky pre praktických otcov

Mnohí z nás to veľmi dobre poznáme… otcovia, ktorí sa s vami hádajú o tom, že v žiadnom prípade nič nechcú. Mohli by ste sa ich pýtať stokrát, vždy márne. V takom prípade už zostáva len venovať trochu času pozorovaniu a vypátrať, čo by sa vášmu otcovi práve hodilo. Ak má vyšliapané topánky alebo sa mu rozbil telefón, určite nepohrdne novým. Ideálnym darčekom teda môže byť napríklad darčekový poukaz do Alzy, kde človek zoženie takmer čokoľvek. Od elektroniky cez outdoorové vybavenie až po náradie. Ak by ste zistili, že otec potrebuje niečo nové do šatníka, skvele poslúži aj darčeková karta Zalando.

Nespornou výhodou darčekového poukazu z Givery.cz je jeho bezproblémové zaobstaranie, univerzálnosť, a hlavne možnosť okamžitého získania prostredníctvom e-mailu. V prípade väčšej časovej rezervy si môžete poukaz dokonca nechať zaslať v luxusnom darčekovom vyhotovení poštou a nemusíte potom dlho premýšľať ani nad aranžmánom. Darčekové poukazy pre otca sú teda príjemným a jednoduchým riešením i pre tých, ktorí majú tendenciu nechávať si výber darčeka na poslednú chvíľu.

Doručujeme ihneď
Vždy vyberiete správne
Cena ako u predajcu
Exkluzívny vzhľad